تاریخچه

مجموعه ما، فعالیت‌های خود را در زمینه ارایه خدمات تشریفاتی از سال 1391 و در اواخر دولت دهم با همکاری گروه‌های مختلف فعال در حوزه خدمات VIP آغاز کرده است.
در سال 1396 پس از کسب تجارب گسترده و همکاری با ارگان‌ها، سفارتها و شرکت‌های خصوصی چند ملیتی معتبر و با هدف ارائه خدمات هرچه کامل‌تر اقدام به تاسیس شرکتی جدید تحت عنوان پارس سفیر ویرا نموده است.

پارس سفیر ویرا با شماره ثبت 525632 و  شناسه  ملی 14007554791 با مسولیت محدود در سازمان ثبت شرکت ها ثبت گردیده است.
همواره موضوع سطح کیفیت ارائه خدمات تشریفاتی در غرب آسیا، در مقایسه با اروپا، و نیاز به اصلاحات لازمه در این زمینه دغدغه همکاران ما در شرکت پارس سفیر بوده است. در این راستا، مجموعه ما اقدام به آموزش آکادمیک نیروهای مورد نیاز و ارتقاء سطح ارائه خدمات خود کرده است.
پارس سفیر در حال حاضر هولدینگ ارائه دهنده خدمات تشریفاتی از قبیل رزرو هتل های داخلی و خارجی، رزرو بلیط تمامی پرواز های خارجی، تامین طیف وسیعی از انواع خودروهای تشریفاتی جهت میزبانی از مهمانان خارجی، تامین جت خصوصی ، تامین نیروی انسانی، اخذ ویزای تجاری و گردشگری ایران، فراهم کردن انواع سالنهای همایش و جایگاههای تشریفات CIP، برگزاری اجلاس، نمایشگاه و همایش های داخلی و خارجی ، ارائه خدمات VIP و CIP فرودگاهی، خدمات امنیتی از قبیل گیت ایکس ری ،بادیگارد ، اسکورت مسلح ناجا ، نشست های خاص، خدمات خاص طراحی نمایشگاهی، پذیرایی مراسم خاص تشریفاتی سیاسی و بازرگانی است. این شرکت با بهره گیری از تجربیات کاری دراز مدت و ارتباطات گسترده با ارگان ها، سازمانهای دولتی و غیر دولتی قادر به ارائه خدمات خود در کوتاه ترین بازه زمانی و با نرخ های غیر قابل رقابت است.