تامین دستیار اختصاصی
با توسعه روز افزون روابط تجاری و گسترش ارتباطات فرامرزی بسیارند شرکت ها و تجاری که علاقه مند به دریافت اطلاعات درست و به روز از محیط ایران و ایجاد روابط کاری و تجاری مثبت با شرکت های داخلی هستند .
این امر مستلزم این است که این امکان برایشان مهیا شود که بتوانند شرکت های مربوطه را پیدا کرده و یا حتی در شهرهای مختلف ایران شناسایی کنند و عمیقا مایل هستند که یک فرد معتمد ایرانی که شناخت کافی از این فضا و فرهنگ داشته باشد و بتواند کلیه مطالب را به خوبی انتقال دهد آنها را همراهی کند .
ایران کشوری دور افتاده و یا بدور از فضای ارتباطات بین المللی نیست اما با داشتن محیط و فرهنگ خاص خود این شخص میتواند بسیار موثر و خدمت گذار باشد .
پارس سفیر قادر است با معرفی افراد ماهر و آموزش دیده خاص این نیاز را به بهترین نحو ممکن رفع گرداند .همچنین این همکار همراه میتواند در همه جای ایران مسافر را همراهی کرده و باعث گردد که مدیر و یا شخص مهمان با فراغ خاطر به امور خاص خود بپردازد.

همچنین این دستیارشخصی با بهره بری از همکاری نزدیک عرضه کنندگان معتبر و با کیفیت سوغات و محصولات ایرانی میتواند در تهیه سوغات خاص ایرانی راهنمای خوبی برای مهمان شما باشد . کلیه سوغات ایرانی شامل خشکبار و خاویار و انواع صنایع دستی ایرانی و فرش و گلیم را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت از عرضه کنندگان داخلی معتبر در صورت درخواست به مهمان معرفی خواهد کرد.