تامین نیروی مهمانداری و تشریفاتی

 

تشریفات و میزبانی آداب ویژه ای دارد که لازمه آن دانش، تجربه و اشراف کامل به شرایط مخاطب است. آنچه به زعم ما تشریفات تلقی می شود مستلزم داشتن تجهیزات ممتاز و به ویژه پرسنل آموزش دیده، منسجم و آگاه است. تمامی جزییاتی که ممکن است در میزبانی از مهمانان خاص مورد توجه قرار بگیرد توسط پارس سفیر برنامه ریزی و اجرا می شود. هدف ما همواره این است که همکاری با مشتریانمان را بتوانیم به گونه ای مدیریت کنیم که در دراز مدت تداوم داشته باشد و این هدف محقق نخواهد شد مگر آنکه نیاز مشتری کاملاً برآورده گردد و رضایت مشتری در بالاترین حد جلب شود. از این رو همواره در تلاشیم خدماتمان را مطابق با استانداردهای روز دنیا به روز رسانی گردانیم.

پذیرایی در نشست ها و مراسم رسمی و دولتی با مراسم ها و جشن ها متفاوت است . در اینگونه مراسم سرو غذاهای سنگین متداول نیست و معمولا غذاهای سالمی سرو می شود که فعالیت مغز را سریع تر کرده و جسم را سنگین نکند. انتخاب ساعت پذیرایی میان مراسم بستگی به نوع جلسات و موضوع هر مراسم دارد . در یک جلسه ممکن است نیاز به یک غذای شیرین و سبک مانند یک تکه شیرینی و آبمیوه باشد و در مراسم دیگری یک غذای پروتئینی مناسب باشد.

همچنین باید سلیقه، ذائقه و ملیت مهمانان مختلف را در مراسم مختلف در نظر گرفت . ممکن است یک ملیت خاص نوع خاصی از غذا را استفاده نکنند و یا بیشتر مورد توجهشان باشد. پارس سفیر با داشتن کارشناسان خبره و آموزش دیده بین المللی میتواند مدیریت این پذیرایی را متناسب با هر موقعیت و هر زمان خاص خودش به بهترین نحو انجام دهد. مجموعه ما میتواند این اطمینان را به مشتریان بدهد که بهترین مواد اولیه را تحت نظر کارمندان آموزش دیده متخصص به مهمانان ارائه دهد

 

خدمات خاص پارس سفیر به مهمانان خود در بدو ورود:

همکاران مجموعه پارس سفیر با استقبال ویژه از مهمانان خود در فرودگاه ورود آنها را خوش آمد می گویند و با همراهی مهمان تا جایگاه تشریفات اختصاصی کلیه امور پذیرش مسافر را از تحویل چمدان و دریافت ویزا(در صورت نیاز)را انجام داده و هماهنگی لازم را به گونه ای انجام می دهند که میهمان در مدت انجام این امور با سرو انواع نوشیدنی و غذاهای ایرانی به نحو شایسته پذیرایی گردد و در صورت درخواست مهمان تا مقصد همراهی خواهد گردید.

 

خدمات خاص پارس سفیر در هنگام خروج مهمان :

پارس سفیر همچنان که مسافر را در بدو ورود مورد استقبال بی نظیر قرار می دهد در هنگام خروج نیز مورد مشایعت خاص خود قرار خواهد داد. پارس سفیر با استفاده از رانندگان آموزش دیده مهمان را از درب هتل و یا منزل و یا هر مکان مورد نظر تحویل می گیرد و تا جایگاه تشریفات فرودگاه همراهی می نماید. کلیه امور پذیرش مسافر و حمل بار و دریافت کارت پرواز توسط کارمندان این شرکت انجام می گیرد در عین حال میهمان می تواند در فضایی آرام و لوکس و بدون دغدغه و به دور از صف های طویل دریافت کارت پرواز و پذیرش فرودگاهی از اینترنت پر سرعت فرودگاه استفاده کرده و از بوفه با انواع نوشیدنی و غذاهای متنوع بهره مند گردد یا با استفاده از شعبه بانک مستقر در فرودگاه امور ارزی خود را مدیریت نموده و یا از فروشگاه های صنایع دستی ایرانی مستقر در فرودگاه خرید کند . کارت پرواز و کلیه مدارک پروازی را به مسافر تحویل می دهد و مهمان تا لحظه سوار شدن به هواپیما توسط تیم تشریفاتی همراهی خواهد شد.