جت اختصاصی
>در حال حاضر امکان ارائه پروازهای اختصاصی در ایران و اجاره جت خصوصی به صورت محدود وجود دارد.


شرکت پارس سفیر ویرا جزو معدود شرکت هایی است که اقدام به اجاره جت برای افراد و سازمانهایی که تمایل به استفاده از این سرویس را در ایران دارند ،نموده است .
انواع خاصی از جت های سبک شخصی و جت های سریع السیر به روز دنیا با همراهی پرسنل آموزش دیده و متخصص آماده ارایه خدمات به مشتریان خاص پارس سفیر می باشد.


جت هایی از نوع LEARJET 40 / 40 XR و Citation XLS در اختیار ما می باشد.این جت ها اجازه تردد در کلیه فرودگاه های محلی ایران را دارا هستند و اجاره کردن آنها در قالب روزانه و ساعتی امکان پذیر می باشد.

تلفیق جت خصوصی با خدمات VIP میتواند بسیار جذاب و تاثیر گذار باشد. مفتخریم که توانسته ایم جزو شرکت های انگشت شمار ارایه دهنده این سرویس خاص باشیم .
مشاوره خصوصی :

ما به هر یک از مشتریان خود مشاوره مستقل و حرفه ای ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که سرویس کاملا مطابق سلیقه مشتریان ما می باشد . کارشناسان پرواز خصوصی ما سالها تجربه دارند و با استفاده از شعبه های متعدد در سراسر جهان ارتباط برقرار کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که شما سریع و دقیق به اجاره جت اختصاص دهید. مهم نیست که کجا سفر می کنید، شرکت پارس سفیر می تواند به شما کمک کند با چارتر کامل جت خصوصی به طور موثر و قابل اطمینان سفر کنید.

 

خدمات شخصی :

ما با کمک شریک های بین المللی خود برای ارائه خدمات چارتر خصوصی جت شخصی با بالاترین سطح کیفیت خدمات خود را ارائه می دهیم. هر کدام از نوع هواپیما مورد نیاز است، از توربوپراپ و جت های سبک تا تمام هواپیماهای VIP برای گروه های بیشتری از مسافران، برای انجام نیازهای شما ،تجربه و امکانات ما را در اختیار دارید.

 

انعطاف پذیری :

انتخاب چارتر جت خصوصی با پارس سفیر تضمین انعطاف پذیری سفر و محرمانه بودن است. پرواز با هواپیمای لوکس در حالی که در سفر شرایط و برنامه را شما تعیین می کنید. ما می توانیم برای پرواز جت شخصی ، تقریبا از هر فرودگاهی در جهان استفاده کنیم.

 

امنیت :

امنیت در پارس سفیر بسیار مهم است. ما تجربه زیادی در پرواز افراد با سطح سیاسی و تجاری بالا داشته ایم و اطمینان می دهیم که هر هواپیما ما دارای بالاترین استاندارد ممکن است. خدمات اجاره جت خصوصی ما توسط دولت ها، شرکت های چند ملیتی و افراد حقیقی برای دسترسی سریع به تمام گوشه و کنار جهان کاربرد دارد.