خدمات امنیتی اجلاس ها و نمایشگاها

باعث افتخار است که شرکت پارس سفیر قادر است با فراهم کردن امنیت کامل شرکت کنندگان و میهمانان و مشتریان خاص خود در همایش ها و جلسات بین المللی آرامش و اعتماد مشتریان خود را تامین نماید.
ما با بهره بردن از تکنولوژی روز امنیتی در دنیا با فراهم کردن امکاناتی نظیر دستگاههای امنیتی x-ray و دستگاههای کشف موارد خطرناک در کلیه نشست های عمومی و گروهی امنیت خاطر مشتریان خود را فراهم میکنیم .
کلیه خدمات نصب و جمع آوری این دستگاه ها و ارایه پرسنل آموزش دیده نظارت و کنترل دستگاهها و بررسی وضعیت عملکرد و نگهداری دستگاه ها و همچنین ارایه نیروی امنیتی کشف و خنثی به عهده پارس سفیر می باشد.
ضمنا این شرکت قادر است ساخت و تحویل غرفه های امنیتی امانات را نیز در بالاترین سطح کیفی و امنیتی و آمیخته با تکنولوزی روز دنیا ارایه کند .
پکیج پارس سفیر شامل ارایه گیت مخصوص فرودگاهی به همراه اجاره دستگاه ایکس ری به همراه ساخت غرفه امانات مخصوص و ارایه نیروی امنیتی متخصص نظارت و کنترل دستگاه و نیروی کشف و خنثی می باشد.

یکی از دغدغه های کلیه مدیران و تجاری که به ایران سفر میکنند موضوع امنیت آنها در جلسات و هنگام اقامت آنها در ایران می باشد .
تامین امنیت جلسات ویژه و نمایشگاهها و مراسم خاص و کنفرانس های مطبوعاتی نیز در زمان شلوغی و ازدحام جمعیت کاری تخصصی است که نیازمند حضور اشخاص تعلیم دیده و خبره و ورزیده این حرفه می باشد .
پارس سفیر برگزیده ای از بهترین های این حرفه را نیزبکار گرفته است که نسبت به قابلیت های خاص و تخصص خود در حوزه های مختلف طبقه بندی شده اند و اغلب مجهز به دستگاه های امنیتی مخفی و یا دستگاههای اسکن دستی می باشد .
پارس سفیر این امکان را برای مشتریانی که نگران امنیت حضور خود در ایران هستند به گونه ای فراهم کرده است که آنها بدون کمترین استرس و دغدغه فکری به کار تجاری و یا سیاسی و یا حرفه خود بپردازند.