سالن های همایش هتل پارسیان آزادی

سالن های همایش هتل آزادی تهران در مجموعه هتل پنج ستاره آزادی قرار دارد. این هتل دارای 475 اتاق با 6 نوع دیزاین متفاوت است و یک رستوران ایرانی 24 ساعته و رستوران بین المللی و ایتالیایی دارد و 6 سالن چند منظوره با گنجاش های متفاوترا در خود جای داده است که در مناسبت های مختلف قابل استفاده میباشند و از 50 تا 500 نفر را میتوان در آنها جای داد.این مجموعه در سال 197 با نام هتل حیات کرون افتتاح گردید و پس از انقلاب اسلامی ایران با نام هتل پارسیان آزادی در رده بزرگ ترین و بلند ترین هتل های موجود در تهران قرار گرفته است

سالن های این مجموعه که طرف قرار داد پارس سفیر هستند شامل :
سالن زرین :
یک سالن چند منظوره است که بسیار مناسب جشن ها و مهمانی ها ی خصوص و دولتی است .این سالن با داشتن سقف بلند و با طراحی بی نظیر و دو ورودی و اتاق های تعویض لباس در حدود 600 نفر گنجایش دارد.
سالن نگین :
این سالن 180 نفر ظرفیت دارد و برای هر نوع مراسمی مناسب است
سالن الماس :
یک سالن مخصوص کنفرانس است که 40 نفر گنجایش دارد و 100 تا صندلی قابل جابجا شدن دارد و با داشتن ویدیو پروجکشن و میز گرد مخصوص برگزاری نشست ها برای برگزاری کنفرانس ها و اجلاس انتخاب خوبی است
سالن برلیان :
این سالن نیز برای برگزاری کنفرانس ها طراحی شده است و بین 40 تا 80 نفر گنجایش دارد و پرده نمایش و ویدیو پروجکشن دارد.
سالن پانیذ:
سالن پانیذ با برخورداری از طراحی خاص داخلی برای مراسم ویژه و نشست های بین المللی طراحی شده است . مساحت این تالار 267 اسکور متر است و میتواند تا 100 نفر را در خود جای دهد.
سالن زمرد:
سالنی چند منظوره با اتاق کنفرانس و گنجایش حداکثر 50 نفر است که به دو بخش تقسیم شده که بخشی از ان میزگرد است و بخشی شامل میز و صندلی های گرد و مجزا میباشد.
کافی شاپ آسمان :
این کافی شاپ مقابل سالن الماس قرار گرفته و چشم انداز آسمان را دارد و برای صرف نوشیدنی و فواصل بین جلسات مکان مناسبی است.