مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهیدبهشتی


مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهیدبهشتی در منطقه ولنجک و در قلب دانشگاه شهیدبهشتی در زمینی به مساحت 2000مترمربع و با زیربنایی به مساحت 7000مترمربع احداث شده است.منطقه ولنجک جزو مناطق خوش آب و هوای شمال تهران است که طبیعت دلپذیری دارد. دانشگاه شهید بهشتی جزو بزرگ ترین و معتبر ترین دانشگاه های ایران است که حوزه های بسیار فعالی در عرصه های اجتماعی دارد. این مرکزتازه تاسیس دارای 7 تالار و سالن کنفرانس با ظرفیت های متفاوت برای برگزاری همایش های داخلی و بین المللی است که تجهیزات سمعی و بصری به روز و مجهزی دارد.

تالار ابوریحان بیرونی
ظرفیت سالن ابوریحان 650 نفر است و معرو ف ترین سالن همایش در مجوعه شهید بهشتی میباشد. این سالن مجهزبه فضای پشت صحنه برای آماده سازی اجرای برنامه و قابلیت ترجمه همزمان به 4 زبان بصورت همزمان و تاق فرمان و سه دوربين حرفه اي تصوير برداري است.این سالن یک اتاق چسبیده وی ای پی برای ملاقات های خصوصی ویژه و استراحت و پذیرایی دارد.

سالن حکیم خیام
تالار خوارزمی با ظرفیت سالن 150 نفر
تالار استاد شهریار با ظرفیت 90 نفر
تالار پروین اعتصامی با ظرفیت 75 نفر
تالار شیخ بهایی با ظرفیت 45 نفر
این مرکز˛همچنین دارای چندین فضای نمایشگاهی با مساحتهای 220 متر تا 630 متر می باشد. که مناسب برای برگزاری نمایشگاه های مجزا ویا نمایشگاه های مربوط به همایش ها و سمینار ها می باشد.

سالن غذاخوری: سالن غذا خوری این مجموعه با مساحت 700 مترمربع ظرفیت پذیرایی از 600 نفر را داراست که مجموعه حرفه ای از پرسنل پذیرایی و پخت و سرو غذا و میان وعده ها آنرا اداره میکنند.