درباره ما

پارس سفیر یک هولدینگ ارائه دهنده خدمات تشریفاتی از قبیل رزرو هتل های خاص ، تامین طیف وسیعی از انواع خودروهای تشریفاتی ،تامین نیروی انسانی ، اخذ ویزای کاری و گردشگری ایران ،فراهم کردن انواع سالن همایش و جایگاههای تشریفاتی، برگزاری اجلاس و نمایشگاه و همایش های داخلی و خارجی ، ارایه خدمات VIPو CIP فرودگاهی ،خدمات امنیتی نشست های ویژه , دیزاین نمایشگاهی و پذیرایی خاص مراسم تشریفاتی سیاسی و تجاری میباشد.این شرکت با بهره بردن از تجربیات کاری دراز مدت و ارتباطات قوی با ارگان ها و سازمانهای دولتی و غیر دولتی قادر به ارایه خدمات خود در کوتاهترین بازه زمانی و با نرخ های غیر قابل رقابت است.
ز آنجا که خدمات خاص پارس سفیر مورد توجه و استقبال مهمانان خارجی قرار گرفته است از افتخارات شرکت پارس سفیر همکاری باسازمانهای دولتی ,اتاق های بازرگانی و شرکتهای خارجی و داخلی معتبر است . از این بابت سربلندیم و به خود میبالیم که توانسته ایم با گردآوری این مجموعه بی نظیر نیاز خاص مخاطب هایمان را برآورده کنیم . پارس سفیر در ابتدا با هدف ارایه سرویس VIP به مهمانان ایران شروع به فعالیت کرد اما اکنون قادر است کلیه خدماتی که یک توریست و یا حتی یک شهروند مقیم ایران برای سفر به آن نیازمند است ارایه دهد. شما این امکان را دارین که کلیه خدمات پارس سفیر را بصورت آنلاین از این مجموعه رزرو و پیگیری نمایید و حتی مهمان خارج از کشور نیز میتواند با امکان ارایه پرداخت آنلاین درشبکه شتاب بین المللی از هر گوشه دنیا رزرو خود را قبل از عزیمت انجام دهد.رزرو هتل , CIP فرودگاه ,رزرو انواع خودرو ,رزرو بلیط پروازهای داخلی و خارجی و رزرو بیمه مسافر ورودی و ویزای ایران از جمله این خدمات هستند.

سخن مدیر عامل

مجموعه پارس سفیر سرعت بالای پیشرفت و توسعه خود را مدیون الطاف الهی و نبوغ و تلاش بی وقفه و تجربه دراز مدت تک تک همکاران خود در این حرفه میداند .ما به قدرت و اراده همکاران خود برای رسیدن به اهداف این مجموعه ایمان داریم. از این رو همواره در تلاشیم تا نیروهای توانمند و علاقه مند را جذب کنیم و با گرد آوری مجموعه ای از همکاران پویا و مشاوران شناخته شده ,محیطی پر از نو آوری و ثمر بخشی را فراهم گردانیم . امیدواریم بتوانیم در سایه رحمت الهی و با توسل به ایمه اطهار و حضرت ولی عصر (عج)هر روز سربلند تر از روز قبل باشیم.
الیاس فرخ مهر

نیما شریفی

رییس هییت مدیره مجموعه رایان پرس و پارس سفیر

935431666598+


الیاس فرخ مهر

مدیر عامل

9100400427 98+


.........................................................................................................

فائزه ذکایی

بازرگانی و توسعه بازار

9100400428 98+


.........................................................................................................

دکتر محمد علی بیدار مغز

مدرس تشریفات کاربردی بین المللی


.........................................................................................................